TOROK (IRE) - THE COMPANY (TUR) / AKINDAYIM (IRE) 2021 Dişi Tayı

Adı TOROK (IRE) - THE COMPANY (TUR) / AKINDAYIM (IRE) 2021 Dişi Tayı
Fiyat 300.000,00 ₺
İrtibat

Sn. Sadun Oktav

Whatsapp / +90 (532) 303 08 58
Doğum Tarihi 30/04/2021
Satışa Çıkış Tarihi 01-08-2021
Satış Durumu
At Sahibi Gençay Dilek Emirsoy
Anne Pedigri Linki THE COMPANY
Baba Pedigri Linki TOROK

THE COMPANY 2021 pedigri bilgisi

Pedigri Analizi

2021 d.d. Torok - The Company / Akındayım
 
The Company, Akındayım ile Bijou D’Inde kızı Magda’dan olmadır. 28 koşuda yer alan kısrak 4 kez yarış kazanmıştır. Avrupa Birliği Bakanlığı Koşusu Açık-2 galibiyeti en önemli başarısıdır. The Company harada 5 yavru vermiştir. Bu atlardan ikisi yarış koşmuş Reina de Diamantes 796.909 TL kazanç yapmıştır. Reina De Diamantes, Kv8 Porsuk Çayı Koşusu galibidir.  
 
The Company’nin Torok’tan üç tayı olmuştur. Dark Shadow isimli erkek tayı iki yaşlı olup sahadadır. Bir yıl sonraki tayı olan Armattore ise erkek diğer tayı olup her iki tay umutlu olduğumuz atlardır.
 
The Company’nin annesi olan Magda’nın babası Bijou D’Inde annesi ise Nureyev kızı Reine Des Iles’tir. Fransa’da Listed koşularda plaseler yapan bu kısrak (1-n) önemli ve üretken bir anne hattına sahip olup Reine Mathilde üzerinden Gr.1 galibi kısrak Gay Matelda’ya ulaşır.
 
Magda’nın harada en başarılı olan tayı Babadöker’dir. 21 koşu galibi olan Babadöker İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu dahil 14 isimli ve KV koşu kazanmıştır. Hattın gösterdiği önemli gelişmeler bu yıl Birleşik Devletlerde yaşanmıştır.
 
Magda’nın kız kardeşi olan Reve de Fee babası Mr. Prospector olan kısraklardan biridir. Reve De Fee’nin torunu olan Dream Rush 2007 yılında Test Stakes Gr.1, Prioress Stakes Gr.1 galibi olmuş şampiyon bir kısraktır. Dream Rush harada Gr.1 galibi Dreaming Of Julia’yı A.P.Indy’den hattın kısraklarının başarısını teyit eden bir sonuç yakalamıştır. Bu başarının üçüncü kuşaktaki devamı ise 2021 yılında Kentucky Oaks’u kazanan Malathaat olmuştur.
 
Malathaat şimdiye kadar 6 yarış koşmuş Gr.1 Coaching Club American Oaks Gr.1 ikinciliği dışındaki koşularını kazanmıştır. Bu kısrağın babası ise şampiyon aygır Curlin’dir.

Web Tasarım